سامانه بهنود چیست ؟

درباره بهنود

این روزها با ورود کسب و کار ها و خدمات گوناگون به دنیای مجازی، افراد زیادی برای انجام کارهای خودشون از طریق اینترنت اقدام میکنند و دلیل این کارشون هم آسونی و سرعتی هستش که در دنیای فیزیکی با اون روبرو نبودن و اونها مجبور بودن ساعت ها از زمان خود رو در راه برای رسیدن به مقصدشون صرف کنن. حالا زمان اون رسیده که در زمینه پزشکی یه چیزی میومد داخل دنیای اینترنت و هم کار مردم رو راحت کنه و هم کار پزشکا و ... .
سامانه آنلاین پزشکی بهنود همون چیزی بود که فارسی زبان های دنیای اینترنت برای رفع نیازهای پزشکی درمانی خود نیاز داشتند و الان به لطف خدا، این سامانه ساخته شده و در اختیار همه قرار داده شده. سامانه بهنود از استان مرکزی شروع به کار کرده و برنامش اینه که به یاری خدا به همه جای ایران خدمات ارائه کنه. میپرسی چه خدماتی ؟ خب شما میتونی خیلی راحت از طریق سایت یا از طریق اپلیکیشن اندروید و IOS، دکترت رو پیدا کنی و در مطب ایشون و یا کلینیکی که کار میکنه و یا بیمارستان و یا هر جای دیگه ساعت ویزیت رو تعیین کنی و نوبت بگیری و یا خیلی راحت میتونی آدرس کلینیک ها و بیمارستان ها و داروخونه ها رو پیدا کنی.
با من همراه باش تا توضیحات بیشتر و بهتری رو بهت بدم :

پزشکان

با اومدن سامانه آنلاین پزشکی بهنود شرایط خوبی فراهم شده که دکترهای عزیز بتونن، اینجا حضور داشته باشن و اطلاعات کاری خودشون رو از ساعتای کاریشون در مطبشون و بیمارستان ها و .... بزارن. خب دقیقا الان این چه فایده ای برای دکتر داره ؟
فرض کن یه نفر در هنگام تعطیلی ها و یا در زمان های خاص مثل دم دمای صبح که دسترسی به هیچ چیزی نداره و یا فرض کن این فرد در جایی به دور از شهر و در روستاهای اطراف داره زندگی میکنه !! یکدفعه نیاز به خدمات پزشکی پیدا میکنه. خب برای اینکه بفهمه که کدوم دکتر در کجا و در چه ساعتی حضور داره میتونی خیلی راحت و سریع به سامانه بهنود بیاد و در همون لحظه دکتر متخصص خودش رو پیدا کنه. تازه مهمترین نکته این هستش که اون فرد میتونه به صورت آنلاین و در همون لحظه نوبت خودش رو آنلاین رزرو کنه و برنامه خودش رو تنظیم کنه، که وقتی میرسه مطب یا بیمارستان و ... کارش خیلی سریع راه بیفته و سریع درمان میشه.

اپلیکیشن

فرض کن اون یه نفر بتونه یه بانک اطلاعات از پزشک ها رو همیشه همراه خودش داشته باشه تا بتونه هر موقع خواست به اون امکانات دسترسی داشته باشه. خب با نصب اپلیکیشن بهنود که دو نسخه اندروید و IOS داره براحتی میتونه تمام امکانات سامانه بهنود رو در اختیار خودش داشته باشه.

زیر نظر :